SOPOT CENTRUM

SOPOT CENTRUM - naturalne spoiwo Trójmiejskiej aglomeracji. Miejsce spotkań towarzyskich, biznesowych i kulturalnych. Sopot Centrum to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks w którym rodzi się życie oraz skupia energia miasta. Właściciele obiektu zadbali o jego różnorodność dostosowaną do potrzeb odwiedzających – znajdują się tu punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, kulturalne oraz biurowe.

Utworzenie w Sopot Centrum ciągu komunikacyjnego dla podróżnych, otwarta strefa gastronomiczna oraz plac rekreacyjny ze specjalnie dostosowaną małą architekturą, w doskonały sposób określiło nowy punkt centralny Sopotu. Chcąc na chwilę zatrzymać pęd życia, zapraszamy na lunch, kawę czy zakupy do miejsca, które stworzyło funkcjonalną całość.

Zachęcamy do zapoznania się z nowo otwieranymi lokalami oraz korzystania z towarzyszącej infrastruktury komunikacyjnej, drogowej i parkingowej. Sopot to miasto bogate w  tradycję, które przyciąga podróżnych zarówno z całego kraju, jak i z zagranicy, a mieszkańcom nie pozwala wyobrazić sobie lepszego miejsca do życia. Brakowało mu natomiast ścisłego centrum - miejsca spotkań, w którym zaspokojone zostaną różnorodne potrzeby.

Zapraszamy do obejrzenia filmu - Nowy Sopocki Deptak:
https://www.youtube.com/watch?v=D1W7-ZOjBSg
a także prezentacji, którą przygotował portal Miedź w architekturze:
https://www.youtube.com/watch?v=TEV4haOglUQ&list=PLtl_oCLnJr68j608YYZu7mA8EM8phJOje&index=1
 

PARTNERZY